Zmiany na rynku energetycznym to okazja, aby przejść transformację w kierunku przedsiębiorstwa innowacyjnego.

Hotel Gromada

Hotel Gromada Busko-Zdrój należy do sieci hoteli Gromada rozmieszczonych w całej Polsce. Znajdujący się w urokliwej okolicy obiekt oferuje usługi turystyczne. Instalacja fotowoltaiczna w usłudze abonamentu od Luneos.

Zobacz więcej

Sanha

Założona w 1964 roku Grupa SANHA, to jeden z wiodących europejskich producentów systemów połączeń do instalacji ogrzewania, wody gazu i klimatyzacji w budynkach.

Zobacz więcej

WSK Rzeszów

Zakład Metalurgiczny „WSK Rzeszów” Sp. z o.o., to firma o ponad 60-letniej tradycji w branży odlewnictwa i obróbki mechanicznej odlewów. Firma zdecydowała się zrealizować projekt modernizacji oświetlenia w formule Oświetlenie LED jako usługa.

Zobacz więcej

GS Brenna

GS Brenna w Skoczowie to zarządca sieci sklepów spożywczych, piekarni, restauracji oraz hotelu. Na dachu jednego z obiektów zainstalowano panele fotowoltaiczne generujące własną energię elektryczną.

Zobacz więcej

Delphia Yachts

Renomowany producent jachtów żaglowych i motorowych. Od ponad 27 lat tworzy perfekcyjne projekty, a swoją prace łączy z pasją i zamiłowaniem do jachtingu.

Zobacz więcej

Hanplast

Hanplast od ponad 25 lat oferuje usługi związane z przetwórstwem tworzyw sztucznych metodą wtrysku, produkcją form wtryskowych oraz paneli fotowoltaicznych.

Zobacz więcej

Expom

Na rynku maszyn oraz urządzeń rolniczych funkcjonuje od ponad 27 lat, specjalizując się w doskonałej jakości agregatach podorywkowych, agregatach talerzowych, czy agregatach uprawowych.

Zobacz więcej