Delphia Yachts

Modernizacja LaaS

Delphia Yachts to renomowany producent jachtów żaglowych i motorowych. Od ponad 27 lat tworzą perfekcyjne projekty, a swoją pracę łączą z pasją i zamiłowaniem do jachtingu. Proces produkcji, którego rezultatem są produkty innowacyjne, trwałe i komfortowe musiał zostać uzupełniony profesjonalnym oświetleniem LED hal produkcyjnych – takie zadanie zostało postawione przed Luneos.

1508

Ilość wymienionych opraw

93533

Moc zainstalowanych urządzeń

280427

Uzyskane oszczędności energii rocznie

91 848

Średnie oszczędności rocznie

Model finansowania LaaS to bardzo dobre rozwiązanie dla tych, którzy nie chcą z budżetu wydawać pieniędzy lub w danym momencie ich nie posiadają, a oświetlenie wymaga modernizacji.

Bogdan Jurkiewicz
Szef logistyki Delphia Yachts

918480

Szacowane oszczędności przez 10 lat

Etapy modernizacji

Przedstawienie oferty LaaS oraz przeprowadzenie Wstępnego Audytu.
Opracowanie 2 ofert – uwzględniającą pełną modernizację pomieszczeń produkcyjnych i biurowych oraz dotyczącą wyłącznie hal produkcyjnych.
Wybór oferty z pełnym zakresem modernizacji.
Precyzyjna kalkulacja oszczędności, projekt oświetleniowy, szczegółowa lista opraw LED.
Podpisanie umowy.
Podpisanie kolejnego zamówienia dot. oświetlenia zewnętrznego.
Dostarczenie opraw do obiektu, montaż i odebranie instalacji.
Generowanie oszczędności.

Planujesz modernizację oświetlenia lub instalację paneli fotowoltaicznych? Napisz do nas, pomożemy zrealizować Twój projekt.

    Dbamy o Twoją prywatność. Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Luneos Sp. z o.o., ul. Franciszka Klimczaka 1, 02-797 Warszawa, NIP: 851-322-10-64. Podane dane będą przetwarzane w celu kontaktu zwrotnego. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.