Expom
Modernizacja LaaS

Na rynku maszyn oraz urządzeń rolniczych funkcjonuje od ponad 27 lat, specjalizując się w doskonałej jakości agregatach podorywkowych, agregatach talerzowych, czy agregatach uprawowych. Celem modernizacji było poprawienie warunków oświetleniowych na stanowiskach pracy, optymalizacja zużycia energii, modernizacja oświetlenia dostosowanego do hal produkcyjnych.

248

Ilość wymienionych opraw

34430

Moc zainstalowanych urządzeń

202095

Uzyskane oszczędności energii rocznie

52546

Średnie oszczędności rocznie

Sam proces wymiany oświetlenia zamknął się w ciągu tygodnia. Było to zrobione kompleksowo, sprawnie, bez zachwiania procesu produkcyjnego. Po oddaniu pierwszej hali, od razu widać było zadowolenie u pracowników.

Jacek Kapral
Zastępca Prezesa Zarządu Expom – Krośniewice

525460

Szacowane oszczędności przez 10 lat

Etapy modernizacji

Inwentaryzacja oświetlenia w halach produkcyjnych.
Przygotowanie oferty i szczegółowej kalkulacji oszczędności.
Wykonanie Audytu wykonawczego.
Podpisanie umowy.
Przygotowanie szczegółowego planu modernizacji obiektu z uwzględnieniem cyklu produkcyjnego firmy.
Dostarczenie opraw do obiektu, montaż i odebranie instalacji.
Generowanie oszczędności.

Planujesz modernizację oświetlenia lub instalację paneli fotowoltaicznych? Napisz do nas, pomożemy zrealizować Twój projekt.

    Dbamy o Twoją prywatność. Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Luneos Sp. z o.o., ul. Franciszka Klimczaka 1, 02-797 Warszawa, NIP: 851-322-10-64. Podane dane będą przetwarzane w celu kontaktu zwrotnego. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.