Duże instalacje fotowoltaiczne
bez inwestycji własnej

Redukcja śladu węglowego i źródło energii bez kosztów inwestycyjnych.

Generuj zieloną energię nie inwestując środków finansowych w projekt. Obniż emisję CO2 do atmosfery. Stań się firmą odpowiedzialną społecznie, poprawiając kryteria ESG własnego przedsiębiorstwa.

100% finansowania projektu

W pełnii finansujemy duże instalacje. Analizujemy profil zużycia, finansujemy, prowadzimy projekt, obsługujemy zgody budowlane i przyłączenie.

Pełny serwis instalacji

Gwarancja i serwis wliczone są w koszty projektu. Bierzemy odpowiedzialność za instalację przez cały okres finansowania.

Redukuj emisję CO2

Wykorzystaj potencjał zielonej energii znacznie ograniczając emisję dwutlenku węgla i innych szkodliwych związków chemicznych.

Dla kogo?

  • zużycie roczne około 1 GWh
  • około 0,6 ha (6 000 m²) dostępnej powierzchni na gruncie / dachu
  • moc przyłączeniowa minimum 300 kW

Finansujemy i montujemy fotowoltaikę

Dobieramy wielkość instalacji, komponenty i obsługujemy przyłączenie z OSD

01. Scoring finansowy

Dokumenty finansowe Twojej firmy zostają przekazane do Susi Partners, który w trybie uproszczonym sprawdza możliwości przyznania środków finansowych na realizacje projektu.

02. Kalkulacja oszczędności

Przygotowanie wstępnej kalkulacji oszczędności i oferty wstępnej.

03. Rezerwacja środków

Podpisanie listu intencyjnego i rezerwacja finansowania.

04. Audyt wykonawczy i koncepcja techniczna

Sporządzamy bardzo szczegółową analizę projektu wraz z profilami zużycia, schematami zasilania i warunkami przyłączeniowymi. Sporządzamy wstępny zarys techniczny wraz z wyceną.

05. Podpisanie umowy

Oferta odpowiada Twoim oczekiwaniom. Podpisujemy umowę, która gwarantuje rezerwację środków w funduszu Susi Partners na realizacje dużej instalacji PV.

06. Realizacja dużej instalacji

Realizujemy projekt oddając kolejno etapy – prace środowiskowe, energetyczne, projektowe i uzyskanie PnB, budowa instalacji, uzyskanie pozwoleń.

07. Odebranie projektu

Testy rozruchowe, uruchomienie instalacji, weryfikacja parametrów.

Przykładowe realizacje dużych instalacji

Stosujemy komponenty sprawdzonych producentów

Zamów rozmowę z konsultantem dużych instalacji

    Dbamy o Twoją prywatność. Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Luneos Sp. z o.o., ul. Franciszka Klimczaka 1, 02-797 Warszawa, NIP: 851-322-10-64. Podane dane będą przetwarzane w celu kontaktu zwrotnego. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.