Instalacje fotowoltaiczne do 50 kWp
bez inwestycji własnej

Energia i oszczędności w ramach stałego abonamentu.

Użytkujesz nowoczesną instalacje fotowoltaiczną bez wkładu inwestycyjnego z gwarancją serwisu i ubezpieczeniem. Projekt spłacasz w formie stałego, miesięcznego abonamentu.

Obniż koszty rachunków za energię

Korzystaj z własnego źródła prądu. Pobieraj energię z fotowoltaiki zamiast sieci elektroenergetycznej. Zmień wysokość rachunków za prąd o 90%.

100% finansowania na stałej stopie procentowej

Nie inwestuj własnych środków. Skorzystaj z finansowania fotowoltaiki abonamentem, na stałej i gwarantowanej wysokości przez cały okres umowy, bez względu na WIBOR.

Przygotuj firmę na podwyżki energii

Własne źródło prądu gwarantuje Ci spokój i kontrolę kosztów, bez względu na wprowadzoną opłatę mocową, podwyżki cen energii i koszty emisji CO2. Twoja firma jest gotowa do działania na niestabilnym rynku energetycznym.

Dla kogo?

  • wzrost kosztów energii o 20% przez ostatnie 12 miesięcy
  • roczne zużycie energii minimum 10 000 kW
  • brak środków inwestycyjnych lub zaplanowane inwestycje niezwiązane z energią

Niezależnie od branży, każda firma która odczuła wzrost kosztów energii spowodowaną zmianami cen i opłatą mocowa, powinna być zainteresowana fotowoltaiką w abonamencie.

Finansujemy i montujemy fotowoltaikę

Dobieramy wielkość instalacji, komponenty i obsługujemy przyłączenie z OSD

01. Scoring finansowy

Dokumenty finansowe Twojej firmy zostają przekazane do Susi Partners, który w trybie uproszczonym sprawdza możliwości przyznania środków finansowych na realizacje projektu instalacji.

02. Kalkulacja opłacalności projektu i wizualizacja instalacji

Na podstawie Twoich rachunków przygotowujemy pełną analizę ekonomiczną z wyliczeniem oszczędności, produkcją energii, wysokością abonamentu. Dodatkowo załączamy wizualizację instalacji wraz z dokładnym rozmieszczeniem modułów PV.

03. Podpisanie umowy

Oferta odpowiada Twoim oczekiwaniom. Podpisujemy umowę, która gwarantuje rezerwację środków w funduszu Susi Partners na realizacje Twojej instalacji PV.

04. Przyznanie środków finansowych

Całość dokumentacji dokładnie sprawdzamy i przekazujemy do Susi Partners. Od tego momentu księgujemy środki i rozpoczynamy proces realizacji Twojej fotowoltaiki.

05. Audyt wykonawczy

Nasz Audytor przyjeżdża na miejsce montażu i dokładnie weryfikuje nośność dachu, jakość poszycia, występowanie elementów ograniczających montaż jak np. kominy wentylacyjne.

06. Montaż instalacji

Montaż wykonujemy zgodnie z normatywami technicznymi, zasadami i przepisami BHP oraz pełną dokumentacją projektową. Nasze instalacje opieramy o sprawdzone moduły Jinergy i inwertery SolarEdge.

07. Protokół odbioru i dokumentacja OSD

Instalację gotową do podpięcia do sieci elektroenergetycznej przekazujemy wraz kompletem dokumentów, szkoleniem i instrukcją obsługi. Obsługujemy w imieniu Klienta przyłączenie OSD.

08. Przejęcie własności

Instalacja jest serwisowana i poddawana cyklicznym przeglądom zgodnie z wybranym pakietem gwarancyjnym. Po zakończeniu umowy instalacja PV staje się Twoja własnością po opłaceniu ostatniej raty abonamentowej w wysokości 1 PLN za moduł.

Przykładowe realizacje Fotowoltaiki jako usługi

Stosujemy komponenty sprawdzonych producentów Tier 1

Zamów rozmowę z konsultantem Fotowoltaiki

    Dbamy o Twoją prywatność. Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Luneos Sp. z o.o., ul. Franciszka Klimczaka 1, 02-797 Warszawa, NIP: 851-322-10-64. Podane dane będą przetwarzane w celu kontaktu zwrotnego. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.