Oświetlenie LED
bez inwestycji własnej

Oszczędności i bezpieczeństwo pracy bez nakładów inwestycyjnych.

Analizujemy i dobieramy właściwe oświetlenie LED, zgodnie z warunkami panującymi w pomieszczeniach. Całość projektu pokrywamy w 100% z własnych środków, nie angażując nakładów finansowych Klienta.

Zero kosztów maksimum oszczędności

Wykorzystaj pełne finansowanie projektu i zmodernizuj oświetlenie nie ponosząc kosztów inwestycyjnych. Zmniejsz koszty energii na oświetleniu o 70%.

Wyłącznie specjalistyczne oświetlenie LED

Obiekty modernizujemy w oparciu o profesjonalne oświetlenie LED, dopasowane do specyfiki i rodzaju pomieszczeń.

Pełna obsługa modernizacji

W całości zajmujemy się modernizacją oświetlenia – od przygotowania harmonogramu, rzutów natężenia światła, kalkulacji oszczędności, zamontowania i recyklingu starych opraw.

Dla kogo?

  • zakłady, które mają stare oświetlenie konwencjonalne wymagające wymiany
  • czas pracy oświetlenia minimum 40 h tygodniowo
  • minimum 150 punktów świetlnych

Właściwie dobrane oświetlenie redukuję zużycie energii na oświetleniu o 70%

Finansujemy i montujemy oświetlenie LED

Przeprowadzamy audyt, dobieramy właściwe i certyfikowane oprawy LED

01. Scoring finansowy

Dokumenty finansowe Twojej firmy zostają przekazane do Susi Partners, który w trybie uproszczonym sprawdza możliwości przyznania środków finansowych na realizacje projektu.

02. Wstępny audyt

Twoje zaangażowanie ograniczamy do minimum. Poprosimy jedynie o kopie rachunków za energię elektryczną, informacje o punktach oświetleniowych i godzinach pracy. Wykonamy audyt oświetleniowy, aby szczegółowo przygotować rozwiązanie, jakiego oczekujesz.

03. Kalkulacja opłacalności i projekt oświetleniowy

Sporządzamy szczegółowy projekt techniczny i ostateczny plan modernizacji. Masz pełny wgląd w dokumentację. Widząc efekt końcowy i kalkulację oszczędności podejmujesz decyzję o ostatecznym wdrożeniu projektu.

04. Podpisanie umowy

Oferta odpowiada Twoim oczekiwaniom. Podpisujemy umowę, która gwarantuje rezerwację środków w funduszu Susi Partners na realizacje modernizacji oświetlenia na LED.

05. Audyt wykonawczy

Sporządzamy bardzo szczegółową analizę pomieszczeń wraz z projektami natężeń oświetlenia. Dobieramy właściwe oświetlenia zgodnie z puntkami krytycznymi i zastosowaniem pomieszczeń. Otrzymujesz plan modernizacji do akceptacji.

06. Wymiana oświetlenia na LED

Modernizacja przebiega w sposób dostosowany do procesu produkcyjnego firmy. Po wymianie oświetlenia zaczynasz generować oszczędności na energii.

07. Odebranie projektu

Po zakończeniu kontraktu przejmujesz w 100% zmodernizowaną infrastrukturę oświetleniową, stając się jej właścicielem. Jeżeli uznasz, że chcesz dalej kontynuować z nami współpracę podpisujemy kontrakt na usługi serwisowe.

Przykładowe realizacje Oświetlenia LED jako usługi

Stosujemy komponenty sprawdzonych producentów

Zamów rozmowę z konsultantem LED

    Dbamy o Twoją prywatność. Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Luneos Sp. z o.o., ul. Franciszka Klimczaka 1, 02-797 Warszawa, NIP: 851-322-10-64. Podane dane będą przetwarzane w celu kontaktu zwrotnego. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.