GS Brenna

Instalacja PVaaS

Spółdzielnia Brenna w Skoczowie zajmuje się obsługą i zarządzaniem sieci sklepów, restauracją, hotelem oraz piekarniami. Na dachu jednego ze sklepów należących do sieci Spółdzielni zamontowano instalację fotowoltaiczną, która pozwala produkować własną energię elektryczną i generować oszczędności.

105

Zainstalowanych modułów PV

38,96

Prognozowana roczna produkcja energii z paneli

30,11

Redukcja emisji CO2

2 500

Miesięczne oszczędności na jednym punkcie

Podnoszone wiecznie ceny za prąd zaczęły nas przerażać. Nie dysponowaliśmy taka dużą wartością gotówki, żeby sfinansować projekt jednorazowo. Dlatego w momencie kiedy pojawiła się firma Luneos i zaproponowała system abonamentowy uznaliśmy, że jest to dla nas najlepsze rozwiązanie.

Renata Naglik
Prezes Spółdzielni Brenna

2500

Oszczędności w ciągu 1 miesiąca na jednym punkcie

Etapy modernizacji

Przedstawienie oferty PVaaS oraz przeprowadzenie Wstępnego Audytu.
Opracowanie oferty na podstawie audytu – uwzględniającej pełne zapotrzebowania energetycznego sklepu: powierzchni, w tym pomieszczeń magazynowych i biura.
Wybór oferty dostosowanej do potrzeb obiektu.
Precyzyjna kalkulacja oszczędności, projekt montażu instalacji, szczegółowa lista techniczna.
Podpisanie umowy.
Dostarczenie paneli na obiekt, montaż i odebranie instalacji.
Generowanie oszczędności.

Planujesz modernizację oświetlenia lub instalację paneli fotowoltaicznych? Napisz do nas, pomożemy zrealizować Twój projekt.

    Dbamy o Twoją prywatność. Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Luneos Sp. z o.o., ul. Franciszka Klimczaka 1, 02-797 Warszawa, NIP: 851-322-10-64. Podane dane będą przetwarzane w celu kontaktu zwrotnego. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.